למה להשקיע אצלנו?

השקעה נמוכה – תשואה גבוהה

סכום ההשקעה הנדרש הוא 50,000 ₪ בלבד. ללא צורך במשכנתא, הלוואות מיותרות או שבירת תוכניות חיסכון. עסקת השבחה זריזה מניבה רווח גבוה של עשרות אחוזים בזמן קצר!

השקעה גמישה – בחירה קלה

ניתן לבחור להשקיע בקבוצה אחת, או בכמה. כל משקיע מחליט על גובה ההשקעה. 50,000 ₪ בכל קבוצה, או במכפלות באותה דירה. באופן הזה ניתן למקסם את ההשקעה ולפזר אותה על פני כמה נכסים שונים עם אחוזי רווח משתנים.

בטחונות גבוהים וראש שקט

מרגע החתימה הכסף שלך מופקד בנאמנות אצל משרד עורכי הדין "יגאל ארנון". רק לאחר חתימת הסכם המכר והעברת הרישום בטאבו על שם הרוכשים, מועבר הכסף לבעל הנכס. אנחנו , "קבוצת שורצבלט", משקיעים בכל פרויקט ופרויקט, ועושה הכול למיקסום הרווחים עבור המשקיעים.

ליווי על ידי בעלי המקצוע הטובים והמובילים בישראל

ליווי משפטי מלא, משלב החתימה, דרך הרכישה ועד לאחר המכירה, על ידי משרד עורכי הדין "יגאל ארנון ושות'", ממשרדי עורכי הדין הוותיקים המקצועיים והמובילים במדינה. כל נכס נבדק לעומק לפני הרכישה על ידי משרד שמאי המקרקעין הטוב בישראל, "גילעד פאר שמאים". חישובי המס, ההכנסות וההוצאות השוטפות וכל התכנון הפיננסי, מנוהלים על ידי משרד רואי החשבון "גיל הלוי גולד", אחת מהפירמות הטובות ביותר בישראל. כל נכס עובר שיפוץ מקיף ומקצועי על ידי חברת "פרימיום בניה ושיפוצים", בעלת ניסיון עשיר בשיפוץ של מאות פרויקטים, פרטיים, ומסחריים. "קבוצת שורצבלט" בעלת ידע ניסיון ומקצועיות ללא מתחרים ברכישה השבחה ומכירת נכסים ברווח גבוה.

ONE STOP SHOP

כרוכשים ב"קבוצת שורצבלט", כל מה שנדרש מכם הוא רק להחליט שאתם רוצים להשקיע. אנו נחסוך לכם את ההתלבטויות, ההתרוצצויות, הדאגות, שלב איתור הנכס, עבודה מול מתווכים, עורכי דין שמאים וכו'. אין צורך בחיפוש קבלנים, ספקים בעלי מקצוע שונים ובנקים, עיריות ועוד. אנחנו דואגים לכל החל משלב איתור הנכס, בדיקתו ורכישתו, דרך רישומו בטאבו על שם הרוכשים, תכנון שיפוץ ועיצוב, ועד מכירה ברווח המקסימאלי. הרווח מהמכירה מתחלק בין המשקיעים, לפי גובה ההשקעה של כל אחד.

שקיפות מלאה ודיווחים שוטפים

כל משקיע מקבל דיווח מפורט מדי חודש בחודשו, על ההתקדמות של הפרויקט בו השקיע. בשקיפות מלאה בנוגע לכל האספקטים, ממחיר רכישת הנכס, עלויות שיפוץ, שכר בעלי המקצוע התקדמות השיפוץ והתכנון, מחיר המכירה המבוקש, הצעות מחיר שהתקבלו ועוד.