יועצים מקצועיים

משרד יגאל ארנון ושות' נוסד לפני כ-60 שנה וכיום הוא ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל. המשרד נחשב לאחד המובילים במרבית תחומי המשפט האזרחי והמסחרי וכבעל תפקיד מרכזי בסביבה העסקית בישראל.

עורכי הדין במשרד (המונה כ-200 עורכי דין) מעניקים מגוון רחב של שירותים, לשורה של לקוחות  בהם חברות מהמובילות במשק הישראלי, בנקים, חברות בינלאומיות הפועלות בישראל, חברות סטרטאפ, חברות בניה, רשויות מקומיות, חברות ממשלתיות, גופים מוסדיים ולקוחות פרטיים. המשרד מבטיח ללקוחותיו מצוינות מקצועית, שירות אמין ויעיל ללא פשרות ופתרונות פרקטיים ויצירתיים לבעיות מורכבות. במשרד מועסקים עורכי דין מהשורה הראשונה, אשר לרבים מהם הישגים אקדמיים גבוהים בישראל ובחו"ל. העבודה מול הלקוחות מתבצעת בצוותי עבודה בינתחומיים, תוך ניצול תחומי ההתמחות הספציפיים של כל אחד מעורכי הדין.

מחלקת המקרקעין במשרד היא מהגדולות בארץ. המשרד מייצג, בין היתר, חברות בניה וחברות יזמיות ציבוריות מהגדולות בישראל. המשרד מלווה את לקוחותיו בכל הנושאים הקשורים בנדל"ן, לרבות ניסוח חוזים ומסמכים משפטיים אחרים הכרוכים בבעיות מורכבות, מיסוי מקרקעין, ניהול מו"מ עם הגורמים השונים המעורבים בעסקאות, התקשרות עם בעלי קרקעות, יזמים קבלנים וגורמים ממשלתיים; עסקאות קומבינציה ועסקאות משותפות בנדל"ן, הסכמי ניהול, מימון וליווי של פרויקטים; הסכמי מכר והסכמי שכירות; ליווי בתחום התכנון והבניה, כולל הליכים משפטיים בתחום המקרקעין; ליווי פרויקטים של פינוי בינוי והתמחות בעסקאות תמ"א 38.

גיל הלוי גולד היא פירמת ראיית חשבון וייעוץ עסקי ומדורגת בין 36 המשרדים המובילים בישראל (מתוך כ-4,000 משרדים) בדירוגי משרדי רואי החשבון של גלובס ו-100 Dun's לשנת 2018.

הפירמה מעניקה מטריית שירותים מקיפה המותאמת לצרכי הלקוח ולמידותיו, בעיקר בתחום ה-SMB (עסקים קטנים ובינוניים).

הפירמה מנוהלת על ידי שישה שותפים ומנהלים ומעסיקה רואי חשבון, מנהלי כספים, חשבים, כלכלנים, מתמחים, מנהלי חשבונות ועובדים אחרים.

תפיסה עסקית ושירותית

מתן ערך מוסף משמעותי למימוש הפוטנציאל העסקי ויצירת פריצת דרך עבור לקוחותינו, באמצעות שירות מקצועי, התאמה אישית ובניית יחסים ארוכי טווח.

כל לקוח מטופל אישית

כל לקוח, קטן כגדול, מטופל אישית על ידי אחד מהשותפים ומתייעץ, מעת לעת ולפי העניין, עם שאר השותפים בנושאים הקשורים לתחום מומחיותם, או לשם קבלת חוות דעת נוספת בעניינו של אותו לקוח

"משרד גילעד פאר שמאים" הינו משרד בוטיק המספק שירותי שמאות מקרקעין למשרדי עו"ד המלווים עסקאות מקרקעין, יזמים, אנשים פרטיים, חברות שרוצים לבדוק את הנכס טרם חתימה על החוזה, אומדן היטל השבחה טרם מכירה, אומדן שווי זכויות בניה בלתי מנוצלות חריגות בניה, אומדן שווי שוק, שמאי מומחה מטעם בית משפט ועוד…

החברה הוקמה כדי לתת מענה ללקוחות אשר חיפשו חברה מקצועית ואמינה לביצוע פרוייקטים פרטיים, מסחריים או מוסדיים.
החברה מעסיקה אך ורק עובדים ישראלים יוצאי צבא,צוות אמין מקצועי ומנוסה.
חרטנו על דגלנו את האמינות, עמידה בזמנים ובמחירים,מתן שרות יוצא דופן ושונה בנוף השיפוצים הישראלי.
בין מאות לקוחותינו ניתן למצוא אנשים פרטיים ששיפצו את דירתם,או ביתם,
מסעדות, משרדים, חברות הייטק, בתי קפה ועוד